Hakkımızda

Business OIndustrial Machines Technology

2016 yılında temelleri atılan Boimtech Mühendislik, yerli ve milli üretimi geliştirmek, Türkiye’de gerçekleştirilmemiş projelere imza atarak ülkemizi ileriye taşımak adına, resmi olarak 2020 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Temelinde ulusal ve global endüstrilerde tecrübe sahibi Makine Mühendisi Ömer ÇAKIR girişimi ile kurulan BoimTech Mühendislik, limitleri zorlayan hayal gücüne, hiçbir zaman azalmayan üretim ve geliştirme tutkusuna, ilgi ve azimle amaçlarına sadık kalarak, etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermeden gayretle ve dürüstçe hep ileriye koşan bir firma olarak ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.

Müşterilerimizin talepleri ve olanakları doğrultusunda optimum fiyat-performans, ekonomik, yüksek teknoloji, vb. iligili endüstri standartlarına tam anlamıyla uygun, çok çeşitli çözümler sağlamaktayız.

Hazırlayacağımız proje dökümanlarında(teklif, proforma fatura, şartname, vb.), olabildiğince açıklayıcı detaylar ile şeffaf bir iş modeli ve karşılıklı kazanç metodu ile çalışmaktayız. İlgili projelere ait kullanıcı tarafından gerekli tüm teknik detay ile hazırlanacak olan şartnameler doğrultusunda,  projelerinizi güvence altında hayata geçiriyoruz.

Müşterilerimizin her türlü beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, güvenilir, ekonomik, doğru ve en uygun mühendislik çözümlerini üreten, kaliteden ödün vermeden en kısa zamanda, kalitesini her daim arttırmak amacıyla Ar-Ge çalışmaları yürüten, teknolojiyi yakından takip eden, modern, yaratıcı, yenilikçi ve sürekli gelişime açık alışılagelmişin dışında üretken ve çalışkan bir mühendislik firmasıyız.

Türk Standartlarını geliştirmek ve tüm dünyanın örnek aldığı hale getirmek için çalışıyoruz.

EnglishGermanTurkish